Gençlik Aşısı Nedir?

Gençlik Aşısı Nedir?


Gençlik aşısı  nedir ve ne işe yarar?

Gençleştirici güzellik bakım için iyi  bir seçenek arıyorsanız, bundan sonra cilt tonlu, genç ve taze görünecek ve sonuç uzun süre saklanacak, daha sonra açıklamayı okuyun.Özetle, biorevitalizasyon hyaluronik asit içeren ilaçlar yardımıyla yapılacak bir enjeksiyon prosedürüdür. Hyaluronik asit ve Hyaluronik asit doğaldır ve cilt hücrelerimizde bulunur. Bu asit, cilt hücrelerini uyarır ve kolajen üretimi, rejenerasyonu ve gençleşmesinin doğal sürecini tetikler.

Ne sıklıkla uygulama  yapabilirsiniz?

Hyaluronik asit doğal bir bileşen olmasına rağmen, bir prosedür biorevitalizasyon için önerilen limitler vardır. "Biyogüçlendirme ne sıklıkla yapılır" sorusuna basit bir cevap vermek o kadar kolay değildir. Her şey cildin tipine ve özelliklerine, yaşa ve aralığa bağlıdır kozmetik problemleri çözer. Tipik olarak, görünür sonuçlar elde etmek için 3-5 seans sürülmesi önerilir, aralarında bir ara yaklaşık iki hafta olmalıdır. Ve sonra biyo-o kadar sık ​​değil - yaklaşık altı ayda bir / yılda bir kez yapabilirsiniz. Biyografiniz nasıl? Biyo-canlandırma güzel ve neredeyse ağrısızdır. Dermatolog-kozmetolog başlamak için temizlik yapar, inceler, tipini belirler, en sorunlu alanları belirler, özel anestezik merhem fırsatları. Sadece bundan sonra, uzman ilacı enjeksiyon için seçer. Paketler güzellik salonunun konuğu önünde açılacaktır. Ambalaj, ilacın bileşimi, son kullanma tarihi ve diğer bilgilerin belirtilmesi gerekir. Genellikle, tüm prosedür yaklaşık bir saat sürer.

Uygulama Yöntemi Nasıldır?

Gençlik Aşısı için enjeksiyon tekniği çok çeşitlidir. Örneğin, mikroenjeksiyon, doğrusal ukoli, "ızgara", "fan", papül. Belirli bir tekniğin seçimini cilt durumuna, sorunun türüne ve kapsamına göre ayarlayın. Tipik olarak, hyaluronik asit enjeksiyonu en hassas olanıdır, cildin derin ve yüzeysel tabakaları olarak dikkatlice sokulur. Kapsama alanı: oval yüz, nazolabial üçgen, çene, göz çevresi. İşlemden sonra minimum parça sayısını sağlamak ve ağrıyı en aza indirmek için ince bir iğne kullanarak cildin altındaki hyaluronik aside dayalı ürünü girin. Biyogüçlendirme hazırlıkları Bugün pazar, prosedürün biyolojik olarak iyileştirilmesi için birçok ilaç sunuyor. Önde gelen markalar arasında öne çıkan: Teosyal, Stylage Hydro, Hyaron,Aquashine,Mesoheal+Jalupro,Rejuran   ilaçların her biri hiyalüronik aside dayanmaktadır. Ayrıca çeşitli doğal ve biyokimyasal bileşenler, vitaminler, makro ve eser elementler ve minerallerden oluşur. İlacın seçimi her zaman bireyseldir, yüzün cildinin özelliklerine ve doktor, dermatolog veya güzellik uzmanının tavsiyelerine dayanır. Endikasyonları ve kontrendikasyonları Plastik cerrahi ile ilişkili etki sayısı, cilt tonu, kuruluk, dehidratasyonun bozulması ve azalması durumunda biorevitalizasyon önerilir. Hamile ve emziren kadınlara, şiddetli alerjik reaksiyona sahip kişilere ve spesifik cilt hastalıklarından muzdarip herkese biyogüçlendirme için gerekli değildir. Prosedür biorevitalizasyonundan elde edilen sonuç Prosedürde biorevitalizasyon cilt sadece genç ve taze görünmekle kalmaz, oval yüz gerginleşir, ancak akne, kuruluk, genişlemiş gözenekler olarak ifade edilen çeşitli cilt kusurlarını en aza indirir. Tonlu, sağlıklı, parlak - burada prosedürün etkilerinden sadece bazılarıdır.


Copyright © 2021    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler