JUVEDERM VOLUMA

JUVEDERM VOLUMA
Ürünlerimiz
JUVEDERM VOLUMA

 

JUVÉDERM® VOLUMA™, kilo kaybı ya da yaşa bağlı yüz yağ  dokusunun azalması nedeniyle çukur ve belirsiz  hale gelen çene, yanak ve elmacık kemiği kontürünü yeniden biçimlendiren ve hacim katan enjekte edilebilir hiyalüronik asit hacim vericidir. JUVÉDERM® VOLUMA™ tedavisinin kaldırma etkisi, 24 aya kadar görülebilmektedir.Ürün Fransada Üretilmektedir

 

Çapraz bağlı hyaluronik asit tamamen çözüldüğünde ve arzularınıza göre mükemmel bir tedavi haline geldi
Hyaluronik asit farmasötik sınıf kullanımıyla mükemmel tolerans
Dokulara tam oturur ve mükemmel bir şekilde yerleştirilir
Ortalama 24 ay tutma imkanı sunar
Sonuçlar anında ve çok doğal
Belirli endikasyonlarda yağ enjeksiyonlarının yerini alabilir
Yüz hacmini geri kazandırarak kaldırma etkisi sağlar.
Kırışıklıklar genellikle yaşlanmanın sembolleridir ve aslında yaşlanan bir yüzün görünümünden sorumlu olan tek faktör değildir. Hacimler zamanla değişir. Vücuttaki yağ, ergenlik döneminin ovalini değiştirerek yüzün aşağısına doğru hareket eder. Dahası, herkesin fizyolojisinin bir sonucu olarak, bu vücut yağı da yaşla birleşebilir veya bir diyetten sonra şakaklarınız büyür, elmacık kemikleriniz kaybolma eğilimindedir. Yanaklarınızın yuvarlaklığı, gençlikle eşanlamlıdır.

Tek başına kırışıklık enjeksiyonu veya kaldırma yüzünüzün hacmini geri getirmediğinden, Corneal özellikle bu endikasyona adanmış yeni bir enjeksiyon hacmi implantı tasarladı. Dakikalar içinde, bir Voluma enjeksiyonu zamanınızın avuçlarını dolduracak, elmacık kemiklerinizi ve yanaklarınızı çenenizi vurgulamak için çok doğal bir şekilde yeniden hacim verecek.

Voluma, hyaluronik asit bazlı enjekte edilebilir bir implant olup, emilebilir dolgu kırışıklıkları için tercih edilen ürünlerdir.

Oftalmolojide, rumatolojide, diş hekimliğinde ve tabii ki estetikte, iyi bilinen bir molekül olan hyaluronik asitte 10 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Kozmetikte giderek artan bir şekilde kullanılan bu molekül "yıldız", örneğin cilt kremleri ve nemlendirici maskeler için kapsüllerin bileşiminde, bazı pansuman yağları ... Dermiste doğal olarak bulunan hyaluronik asit, yapının temel bileşenlerinden biridir. derinin.

Ar-Ge ekibi Corneal, birkaç yıllık araştırmanın ardından, hyaluronik asidin niteliklerini en üst düzeye çıkarmak için devrim niteliğinde bir teknoloji olan "3D hyaluronik asit matrisi" geliştirdi:

Toplu
Hidrasyon
Kavradı
Bu nedenle Voluma, ortalama 12 ila 18 ay tutma süresi ile tamamen yeniden emilebilir (geri dönüşümlü tedavi, düzeltmeler ve doğal tedavinin güvenliği) bir ürünün faydalarını sunan hacim kazandıran ilk implant enjeksiyonudur.

Voluma enjeksiyonları, kırışıklıkları doldurmak için Surgiderm enjeksiyonları ile desteklenebilir.

Belirteçler

Dolgu için hacim gereklidir: yanaklar, elmacık kemikleri, şakaklar, çene.

Kıt olanlar, yaşlı bir kaldırmadan sonra hasta (lar) ile kilo veren ve yüzünü kesen kişiler, atrofisi (yazı tipleri) olan kişiler yağlı yüzlerdir.

Malzemeler

1 ila 2 ml'lik şırıngadan oluşan paket, otoklav ile sterilizasyon. İğne 21G 1/2 (18G veya 19G ile kullanılabilir).

Çapraz bağlı hyaluronik asit 20 mg / g. % 0,3 lidokain.

Dikkat, enjeksiyon voluma sadece bir doktor (estetik cilt konusunda uzmanlaşmış hekim, dermatolog, plastik cerrah) tarafından sağlanabilecek tıbbi bir ct gerektirir.

Enjeksiyonlara hangi yaşta başlamak için Voluma?

Hacim erkekler ve kadınlar içindir. Bir yüzün hacimlerini yeniden şekillendirmek ve kaçan çeneyi düzeltmek için ideal bir implanttır.

Voluma'nın etkileri ne kadar sürer?

Holding ortalama hacmi 24 aydır. Aşağıdakilere bağlı olarak bazen daha yüksek veya daha düşük olabilir:

Yaşınız
sizin fizyolojin
yaşam tarzınız (aslında sigara içmek, güneş ışığına veya UV ışığına maruz kalmak bu elbisenin süresini kısaltabilir)
enjekte edilen miktarlar ve pratisyen teknik
Düzenleme gerekli mi?

Doktorunuz, genellikle enjeksiyon ilk toplantısından 3 ila 4 hafta sonra düzeltmeleri düzeltmek için yeterli ek Surgiderm olmasına rağmen bir dokunuş önerebilir.

Bu tedavi ağrılı mı?

Kullanılan enjeksiyon tekniğine göre doktorunuz size lokal anestezi önerebilir, böylece tedaviyi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Neden Voluma ve kırışıklık dolgusu değil?

Voluma, yüzdeki hacimlerin restorasyonu için kalın bir jeldir ve özellikle bu kullanım için tasarlanmıştır. Bir kırışıklık dolgusu ile benzer bir estetiğe ulaşmak zordur.

Sosyal hayatıma ne zaman devam edebilirim?

Sonuçlar anında ve çok doğal. Sosyal hayatınıza hemen devam edebilirsiniz.

Herhangi bir yan etkisi var mı?

Enjeksiyon sonrası, enjekte edilen bölgede, kızarıklık, şişlik veya hematom ortaya çıkabilir ... Doktorunuz sizi bilgilendirecektir. Bu son birkaç rahatsızlıktır ve makyaj oyu ile kolayca kamufle edilebilir. Ancak bu tür reaksiyonların devam etmesi (bir haftayı aşan) veya herhangi bir yan etkinin ortaya çıkması durumunda doktorunuzu bilgilendirmekten çekinmeyiniz.

Spesifik hacim değillerdir, ancak bu tür bir tedavi. Bu nedenle doktorunuzla iletişim kurmanız önemlidir:

Patolojik geçmişiniz: otoimmün hastalıklar, alerji öyküsü, hyaluronik aside aşırı duyarlılık, bölgelerin enjeksiyonunda hipertrofik izler, immüno-terapi tedavileri, enflamatuar veya enfeksiyöz problemler (akne, herpes) geliştirme eğilimi.
Hamileyseniz veya emziriyorsanız.

 

Juvederm Voluma fiyat,Juvederm dolgu fiyatı 2020
Juvederm Ultra 4,Juvederm dolgu fiyatı 2021
Juvéderm Volite,Juvederm Volift,Juvederm Voluma dudak dolgusu,Juvederm Volbella

 

 

 

Copyright © 2021    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler