BOTULAX 100 UNiTE BOTOX

BOTULAX 100 UNiTE BOTOX
Ürünlerimiz
BOTULAX 100 UNiTE BOTOX

BOTULAX BOTOKS NEDİR?

Botulinum toksini tip A olarak da adlandırılan OnabotulinumtoksinA ( Botulax ), botulizme neden olan bakterilerden yapılır. Botulinum toksini kaslardaki sinir aktivitesini bloke ederek kas aktivitesinde geçici bir azalmaya neden olur.

Botulax, servikal distoniyi (boyun kaslarında şiddetli spazmlar), kol ve ellerde kas spazmlarını ve ciddi koltuk altı terlemesini (hiperhidroz) tedavi etmek için kullanılır.

Botulax ayrıca sinir bozukluklarının neden olduğu bazı göz kası durumlarını tedavi etmek için kullanılır. Bu, göz kapaklarının kontrolsüz yanıp sönmesini veya spazmı ve gözlerin aynı yönü göstermediği bir durumu içerir.

Botulax ayrıca omurilik yaralanması veya multipl skleroz gibi sinir bozukluklarının neden olduğu aşırı aktif mesane ve inkontinansı (idrar kaçağı) tedavi etmek için de kullanılır.

Botulax ayrıca, her biri 4 saat veya daha uzun süren ayda 15 günden fazla migreni olan yetişkinlerde kronik migren baş ağrılarını önlemek için kullanılır. Botulax, yaygın bir gerilim baş ağrısını tedavi etmek için kullanılmamalıdır.

Botulax Cosmetic yüz kırışıklıklarının görünümünü geçici olarak azaltmak için kullanılır.

Botulax, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş başka amaçlar için de kullanılabilir.

Kirisiklik Tedavileri,Medikal Estetik Alani,Migde Ameliyatlari,Neuroloji

HUGEL TARAFINDAN GÜNEY KOREDE ÜRETiLMEKTEDiR.

Botulax fiyat,Botulax yorumlar,Botulax Botox,Botulax 100,Botulax Türkiye,Botulax 100 Nedir,Xeomin fiyat,Botulax price,ankara,eryaman,çankaya

 

Copyright © 2021    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler