JUVEDERM ULTRA4

JUVEDERM ULTRA4
Ürünlerimiz
JUVEDERM ULTRA4

JUVÉDERM® ULTRA 4,

Daha büyük bir hacim etkisi olan ve elmacık kemiği dolgusunun yanı sıra enjeksiyon yöntemi ile ciltteki derin çöküntülerin doldurulmasında kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

Juvederm ULTRA 4 ne yapabilir?
Çene hacmini artırın
Derin kırışıklıkları düzeltin
Daha derin kat giderme sağlar
Yanak büyütme sağlayın
Bu ürün özellikle daha derin yüz çöküntülerini ve kırışıklıkları tedavi etmek için geliştirildiğinden, derin dermise enjekte edilmelidir. Bununla birlikte, Juvederm ULTRA 4 3 mg / ml lidokain ile infüze edildiğinden bu prosedür ağrılı değildir. Bu temel bileşen, bir lokal anestezik görevi görür ve hastaların enjeksiyon işlemiyle ilişkili en ufak hoş olmayan hislerini bile kurtarır.

Enjekte edildikten sonra Hyaluranic Acid ne olur?
Juvederm ULTRA 4, HA bazlı bir dermal dolgu maddesidir, bu da Hyaluronik Asit içerdiği anlamına gelir. Bu, insan vücudunda doğal olarak oluşan bir maddedir ve hastanın sağlığı için hiçbir risk taşımaz. Bu öncü kozmetik gençleştirme ürünündeki HA parçacıkları, kapsamlı bir biyofermentasyon işlemiyle yapılmıştır ve hayvansal kaynaklı bileşenler içermezler. Sonuç olarak, tedaviden önce cilt testi yapılmasına gerek yoktur. Enjekte edildikten sonra jel biyolojik olarak bozunacak ve tamamen çözülecektir. Bu, 12 aya kadar dayanabilen dayanıklı bir yumuşak doku dolgusudur. Bundan sonra hastalar, sonuçları korumak için başka bir enjeksiyon seansından geçebilirler.

Juvederm Ultra 3,Juvederm Ultra 2,Juvederm dolgu,Juvederm Ultra 3 Fiyatı,Juvederm ULTRA 3 Nedir,Juvederm ultra3,Juvederm Ultra 4,Juvederm Smile fiyat

Copyright © 2021    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler