ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS DOLGUSU

ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS DOLGUSU
Ürünlerimiz
ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS DOLGUSU

Vücudun doğal çekiciliğine dönmek mi yoksa şeklini mi geliştirmek istiyorsunuz? Kusurları düzeltmek mi yoksa gençliğinizi uzatmak mı istiyorsunuz? Neyse ki, zamanımızda bu bir sorun değil, çünkü tıp ve yüksek teknolojiler çok ilerledi. Size yenilikçi bir geliştirme sunuyoruz - jel “Activegel”.

Activegel, kontur plastikleri ve yeni nesil implantlar için dolguların yapıldığı bir enjeksiyon tabanıdır . Bu ilaç, estetik ve plastik tıpta ve rekonstrüktif cerrahide geniş bir uygulama alanı bulmuştur.

Bu bilimsel gelişime, birçok farklı görevi çözmeyi sağladığı için evrensel bir çözüm denilebilir. Yumuşak dokuların hacmini düzeltmek ve şekillendirmek için dolgu maddesi olarak kullanılabilir . Doğal hacmi ve şekli geri yükleyebilir, doku deformasyonunu ortadan kaldırabilir (örneğin bir yaralanmadan sonra) ve hasta tarafından istenen hacim veya hacmi verebilir.

Hidrofilik implant Activegel ™ sadece çevre dostu ve tehlikeli olmayan sentetik malzemelerden üretilir ve hayvan bileşenleri veya GDO içermez. Bundan dolayı hipoalerjenite elde edilir. Üretiminin tüm aşamaları aseptik koşullarda (mikroorganizmaların nüfuz etmeden) gerçekleştirildiği ve son aşamada jel ayrıca yüksek basınç altında ıslak buharla sterilize edildiği için (otoklavlama yöntemi) ilaç sterilitesi garanti edilir.

 

Ürünümüzün avantajları:
● Malzemenin yan etkisi yoktur, kullanımı % 100 güvenlidir ;
● Activegel tabanlı dolgu basit ve kullanışlıdır. Hastalar bu implant ile enjeksiyonları kolayca tolere eder;
● Enjeksiyondan sonra aktif jel bazlı biyo-implantlar , vücudun istenen şeklini uzun süre korumayı çözmez;
● kullanımından kaynaklanan etki 5 yıldan fazla sürer.

Aktivgel'in kalitesi klinik olarak doğrulandı ve profesyoneller tarafından çok değerli. Bu ilacı bir yıl boyunca kullanan doktorlara göre, jel herhangi bir komplikasyona neden olmadı. Çalışma çeşitli komplikasyonlar gösterdi, ancak maddenin kendisiyle değil, enjeksiyondan sonra travmatik veya lenfojenik enfeksiyonun ortaya çıkmasıyla ilişkilendirildi. Doğru enjeksiyon ve daha sonra hijyen kurallarına uyulması göz önüne alındığında, Activegel'in implantasyonu herhangi bir soruna neden olmaz.

Activegel'i web sitemizden satın alabilirsiniz, bu durumda üreticiden orijinal kaliteyi garanti edersiniz. Bu ürünü kanıtlanmamış tedarikçilerden satın almamanızı önemle tavsiye ederiz, çünkü bu durumda sahte bir ürün satın alabilirsiniz.

Activegel ™ toptan veya perakende satın almanızı öneriyoruz. Fiyat bilgisi için, lütfen web sitesinde listelenen telefon numaralarını arayın veya bize bir e-posta gönderin. Activegel'i sipariş etmenin, uzun süre güzel kalmak isteyen biri için en iyi çözüm olduğundan eminiz!

Copyright © 2021    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler