PROFHiLO GENÇLİK AŞISI NASIL UYGULANIR?

PROFHiLO GENÇLİK AŞISI NASIL UYGULANIR?
Ürünlerimiz
PROFHiLO GENÇLİK AŞISI NASIL UYGULANIR?

Profhilo Enjektabl Gençlik Aşısı
 

Tedavinin hemen ardından cilt tonunda, nemlenmede ve sıkılıkta gözle görülür bir iyileşme olur ve çizgiler en aza indirilir. Önümüzdeki dört hafta boyunca Profhilo tedavisi, cildi etkili bir şekilde yeniden şekillendirerek ve daha dolgun, pürüzsüz ve sıkı bir görünüm vererek elastin ve kollajen üretimini artırmaya çalışır.

Optimum sonuçlar için Profhilo iki tedavi gerektirir, 


Vücudumuzda üretilen ve cildimizde, eklemlerimizde ve bağ dokumuzda bulunan doğal olarak oluşan bir madde olan hyaluronik asit ciltteki nemi bağlayarak kolajen üretimine yardımcı olur. Yaşla birlikte hyaluronik asit üretimi yavaşlar ve cilt daha mat ve susuz görünür, ince çizgiler ve kırışıklıklar oluşur. Hyaluronik asit en iyi "dolgu" olarak bilinir ve genellikle dudaklara hacim vermek veya yüzün diğer bölgelerini şekillendirmek için kullanılır.

Profhilo, estetik bir tedavi için mevcut en yüksek hyaluronik asit konsantrasyonlarından birini içerir. Ve kimyasal olarak değil termal olarak bağlanan geliştirme süreci nedeniyle, işlem bir dolgu maddesi değil, yüksek performanslı bir hidratatör görevi görür. Jel benzeri kıvamı, herhangi bir topak oluşmadan düzgün ve eşit bir şekilde dağılır - geleneksel dolgularda potansiyel bir risktir. Bu, boyun ve alın gibi geleneksel dolgularla tedavisi zor olan bölgelerde kullanılabileceği anlamına gelir. Profhilo'nun yapısı ayrıca, hidrasyonu artırmak ve cildi pürüzsüzleştirmek veya "yeniden şekillendirmek" için geniş bir alanda akmasına izin verir.

AnKARA, Eryaman, Çankaya, Balgat, Sincan,dudak  Dolgu #perlane#Medikal Estetik Ürünler #doktorlar #estetisyen #m #juvederm #k #profhilo

Copyright © 2022    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler #g #estetisyen #m #juvederm #k #r #estetik #zellik #i #ankara #c #lazerepilasyon #gu #estetisyen #guzellikmerkezi #voluma #epilasyon #guzellikm