TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON

TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON
Ürünlerimiz
TEOSYAL PURE SENSE GLOBAL ACTİON

Ürün Özellikleri

 

Ürün Adı: TEOSYAL® PURESENSE KÜRESEL EYLEM.

Aktif Bileşim: Çapraz bağlı Hyaluronik Asit 25mg, Lidokrin Hidroklorür 3mg, Fosfat tampon pH 7.3 qsp 1mL.
Hacim ve Ambalaj: 2x1mL önceden doldurulmuş şırınnalar.
Üretici: TEOXANE LABORATUVARLARI.
Menşei: Avrupa.
Aksesuar: Her şırınga için kutu iki steril 30G1/2" iğne içerir. Paket ekleme. İki izlenebilirlik etiketi (biri hastaya verilecek, diğeri doktor tarafından hastanın dosyasında tutulacak).
Saklama Koşulları: Doğrudan güneş ışığından uzakta 2°C ile 25°C arasında saklayın.
Not: Steril ambalaj.

 

Ürün Bilgileri

 

Minimal ila orta yüz kırışıklıklarını düzeltmek için Tıbbi Cihaz Kaynağından Teosyal Puresense Global Action satın alın. Bu kırışıklıklar arasında alnında glabellar çizgiler veya çatık kaşlı çizgiler, burun ve ağız arasında nazolabial çizgiler, göz çevresi çevresinde periorbital çizgiler veya ağız bölgesi çevresinde perioral çizgiler olabilir. Teosyal Puresense Global Action, hyalüronik asit jelden yapılmış enjekte edilebilir bir tıbbi üründür. Bu hayvansal olmayan saf hyalüronik asittir. monofaziktir ve homojendir. Bu özellikler Teosyal Puresense Global Action'ı zamanından önce parçalayabilecek serbest radikal hasarına karşı daha az savunmasız hale getirir. Bu, Teosyal Puresense Global Action'ı en uzun süreli dermal dolgu maddelerinden biri haline getirir ve klinik çalışmalar Teosyal Puresense Global Action'ın dermis içinde on sekiz aya kadar sürebileceğini göstermiştir. Kırışıklıklar tekrar görünür hale geldikçe, başka bir Teosyal Puresense Global Action tedavisi sonuçları daha da uzatabilir. Teosyal Puresense Global Action, nemi tutarak ve orta dermse enjekte edildikten sonra hacmini artırarak çalışır. Bu, cildin üst katmanları için dermis içinde hacim ve destek sağlar, böylece kırışıklıklar daha pürüzsüz görünür. Teosyal Puresense Global Action'daki hyalüronik asit, doğal görünümlü sonuçlar elde ederken hafif ila orta derecedeki kırışıklıkları ve kırışıklıkları doldurmak için doğru miktarda hacim sağlar.

Hyalüronik asit ile yapılan tüm tıbbi cihazlar, genellikle birkaç gün içinde çözülse de, potansiyel olarak yan etkilere neden olabilir. Teosyal Puresense Global Action enjeksiyon alanında şişmeye, geçici kızarıklığa ve rahatsızlığa neden olabilir. Hyaluronik asit tıbbi cihazları potansiyel olarak anafilaktik şoka neden olabilir, bu nedenle Teosyal Puresense Global Action, hyalüronik aside karşı bilinen aşırı duyarlılığı olan hiç kimsede kullanılmamalıdır. Teosyal Puresense Global Action, hamile veya emziren kadınlarda da kullanılmamalıdır, çünkü doktorlar bu enjeksiyonların bir çocuk üzerindeki etkilerinden emin değildir. Yan etkiler söz konusu olduğunda Teosyal Puresense Global Action'ın diğer dermal dolgu maddelerine göre bir avantajı jeldeki Lidokrin'dir. Lidokin bir anesteziktir ve enjeksiyonlar sırasında ağrıyı azaltmaya yardımcı olabilir. Teosyal Puresense Global Action'ın diğer dermal dolgu maddelerine göre bir başka avantajı, daha az aşırı duyarlılık reaksiyonlarına neden olabilecek azaltılmış protein ve bakteriyel endotoksin içeriğidir. Bu proteinler ve endotoksinler bakteriyel fermantasyon ile hyalüronik asit oluşumundan arta kalabilir, ancak Teosyal Puresense Global Action bu tahriş edici maddeleri azaltmak için farklı bir teknoloji kullanır.

#globalaction #dolgu #ankara #çankaya #doktor #hastane #yüzdolgusu #klinik #eryaman #ulus #dikmen #abidinpaşa #etlik #keçiören #batıkent #oran #dolgusatinal #teosyal#puresense

Copyright © 2022    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler #g #estetisyen #m #juvederm #k #r #estetik #zellik #i #ankara #c #lazerepilasyon #gu #estetisyen #guzellikmerkezi #voluma #epilasyon #guzellikm