DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU

DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU
Ürünlerimiz
DR.FİLL PLUS HYALURANİC ACİD DOLGU

DR.FİLL PLUS 1.1ML ŞIRINGA

DR.FİLL Plus Premium Filler dokunun hacmini artırarak doğal hacimsel düzeltme sağlar, bu da dokunun istenen dereceye vurgulanmasına neden olur.

DR.FİLL Plus Premium dolgu Etkinin görünürlüğü ve uzun ömürlülüğü, uygulama derinliğine ve cildin orijinal durumuna bağlıdır.

Cilde enjekte edildiğinde DR.FİLL Plus Premium estetik dolgu; doku hacmini arttırır ve düzeltilecek cilt kusuru doldurulur. Hacim ve yumuşatma etkisi, çapraz bağlı hyalüronik asidin yüksek içeriğinden ve suyu bağlama yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

 

Ürün yavaş yavaş resorbable edilir ve doku vurgulama etkisi yaklaşık 12 ay sürer ve zamanla zayıflar.

 

Düzenli ek tedaviler düzeltmenin etkisini pekiştirmeye izin verir.

DR.FİLL Plus Premium

Aşağıdaki durumlarda önerilir:

 

  • Dudakların hacminin konturlanması ve arttırılması düz dudak modellemesi ve modern tekniklerle çalışmak orta ve derin kırışıklıkların ağız düzeltme köşelerini kaldırmak, el derisinin  çizgilerini tesviye eden nazolabial kıvrımları doldurmak için kullanılır.
  • #dr.filler  #dolgu #ankara #çankaya #doktor #hastane #yüzdolgusu #klinik #eryaman #ulus #dikmen #abidinpaşa #etlik #keçiören #batıkent #oran #dolgusatinal

Copyright © 2022    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler #g #estetisyen #m #juvederm #k #r #estetik #zellik #i #ankara #c #lazerepilasyon #gu #estetisyen #guzellikmerkezi #voluma #epilasyon #guzellikm