RENTOX 100 UNİTE BOTOKS

RENTOX 100 UNİTE BOTOKS
Ürünlerimiz
RENTOX 100 UNİTE BOTOKS

Rentox™ 100 ünite - Botulinum toksin tip A

Cildin yaşlanma belirtileri ile mücadelede en popüler ve etkili yöntemlerden biri Rentox'dur, özellikle yüzdeki dinamik kırışıklıklarla, botulinum toksin tip A'nın kullanılmasıdır.

Botulinum toksini Clostridium botulinum bakterisi tarafından elde edilen doğada yaygın olarak dağılmış bir maddedir. Bu bakterinin atık ürünü, kırışıklıkları yumuşatma yeteneğinin dayandığı güçlü bir nöroparalitik etkiye sahiptir.

Kozmetolojide, botulinum toksin tip A son derece düşük konsantrasyonda kullanılır, bu nedenle vücut üzerindeki sistemik etkisi hariç tutulur. Etki mekanizması, sinir lifleri tarafından sentezlenen ve çizgili kasları kontrol etmek için gerekli kimyasalları yok etmektir. Enjeksiyonun bir sonucu olarak, toksinin enjekte edildiği ve yüz kırışıklıklarının yumuşatıldığı kasın halsiz bir felci vardır.

Nörotoksin enjeksiyonlarının zararsız ve etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Botulinum toksini ile oluşan herhangi bir ilaç sinir uyarılarına zarar verir ve kasları bloke eder. Liflerin uzun süre hareketsiz hale getirilmesi, kasılmaların neden olduğu cilt kıvrımlarının ve kırışıklıkların yumuşamasına katkıda bulunur. İşlevsellik restorasyonu yapıldıktan sonra, yeni nöromüsküler bağlantılar oluştuğunda, kusurlar geri döner ve kaş çatmama alışkanlığı devam Eder.

#rentox #botoks #botox #kore #japonya #japan #çankaya #eryaman #ulus #botilinium toxin #ankara #estetik #hastahane #doktor #klinik #100unite

Copyright © 2022    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler #g #estetisyen #m #juvederm #k #r #estetik #zellik #i #ankara #c #lazerepilasyon #gu #estetisyen #guzellikmerkezi #voluma #epilasyon #guzellikm