MASSPORT 500 UNITE BOTOKS

MASSPORT 500 UNITE BOTOKS
Ürünlerimiz
MASSPORT 500 UNITE BOTOKS

MASSPORT 500 UNİTE BOTOKS

Üst göz kapağına enjeksiyonlarda, levator kasından kaçınmak için iğne merkezinden uzağa yönlendirilmelidir . Bu enjeksiyonların yerleştirilmesine yardımcı olacak bir diyagram yukarıda verilmiştir. Semptomların rahatlamasının iki hafta içinde maksimum etki ile iki ila dört gün içinde başlaması beklenebilir.

Enjeksiyonlar yaklaşık olarak her on iki haftada bir veya semptomların tekrarını önlemek için gerektiği kadar tekrarlanmalıdır, ancak on iki haftadan daha sık olmamalıdır.

Bu tür müteakip uygulamalarda, ilk tedaviden alınan yanıtın yetersiz olduğu düşünülürse, göz başına dozun aşağıdakilere yükseltilmesi gerekebilir:

- 60 ünite: medial olarak 10 ünite (0.05 ml) ve lateral olarak 20 ünite (0,1 ml);

- 80 ünite: medial olarak 20 ünite (0,1 ml) ve lateral olarak 20 ünite (0,1 ml); veya

- 120 üniteye kadar: medial olarak 20 ünite (0,1 ml) ve lateral olarak 40 ünite (0,2 ml),

daha önce tarif edilen şekilde her gözün üstünde ve altında. Kaşın üstündeki frontalis kasındaki (1 ve 2) ek bölgelere de, buradaki spazmlar görmeyi engelliyorsa enjekte edilebilir.

Tek taraflı blefarospazm vakalarında, enjeksiyonlar etkilenen gözle sınırlandırılmalıdır. Hemifasiyal spazmı olan hastalar tek taraflı blefarospazm gibi tedavi edilmelidir. Önerilen dozlar, yaşlılar dahil her yaştan yetişkin için geçerlidir.

Çocuklar: Massport Botox'un çocuklarda blefarospazm ve hemifasiyal spazm tedavisinde güvenliği ve etkinliği gösterilmemiştir.

Uygulama yöntemi

Blefarospazm ve hemifasiyal spazm tedavi edilirken Massport Botox, ml Massport Botox başına 200 birim içeren bir çözelti verecek şekilde sodyum klorür enjeksiyonu BP (%0.9 a/h) ile sulandırılır (bkz. bölüm 6.6).

Massport Botox, yukarıda tarif edildiği gibi gözlerin hem üst hem de alt orbikülaris okuli kaslarının preseptal ve orbital kısımları arasındaki bağlantıya medial ve lateral olarak subkutan enjeksiyonla uygulanır .

Copyright © 2022    Ankara Eryaman Çankaya Balgat Sincan Juvederm Dolgu Botox Medikal Estetik Ürünler #g #estetisyen #m #juvederm #k #r #estetik #zellik #i #ankara #c #lazerepilasyon #gu #estetisyen #guzellikmerkezi #voluma #epilasyon #guzellikm